Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.04.2017 - 17:04
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadıköy’de 57 STK’den EVET

AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatının organize ettiği Kadıköy Evet Platformu bünyesinde bulunan 57 Sivil Toplum Kuruluşu (STK) ile Kadıköy meydanında halka seslendi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Haber&foto:Mehmet Dursun/Güncelposta

AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatının organize ettiği programa Şile Belediye Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Avukat İsa Mesih Şahin ve birçok sivil toplum kuruluşu yöneticisi basın açıklamasında hazır bulundu. Aralarında RİDEF, TÜRGEV, TÜGVA, Giresun dernekler federasyonu gibi büyük sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Kadıköy Evet Platformu Başkanı Aydoğan Ahıakın, “Yaşadığımız bütün olumsuzlukları tarihin tozlu sayfalarına göndermek istiyoruz. Hiçbir siyasi partiye mensup değiliz. Tek amacımız halka gerçekleri anlatmaktır.”dedi. Referandumun hayati bir öneme sahip olduğunu dile getiren Ahıakın, bu nedenle herkesin sandık başına gitmesi gerektiğini ifade etti. Bu nedenle Kadıköy olarak bizler ‘Evet’ diyoruz.” dedi.

Kadıköy Evet Platformu Başkanı Aydoğan Ahıakın’ın yaptığı basın açıklamasının ardından kemençe ve tulum eşliğinde katılımcılar horon tepti.

 

 

 

 

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :