Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
06.05.2017 - 00:18
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tek hedefimiz Kadıköy’ü kazanmaktır

Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, ‘Kadıköy’ün artık mega projelere ihtiyacı var. Biz buna talibiz. 2019 yerel seçimlerinde Kadıköy’ü kazanmak tek hedefimizdir’ dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Haber&foto:Mehmet Dursun/Güncelposta/Kadıköy

Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı Ulusal ve Yerel basın mensuplarını kahvaltılı programda ağırlayarak Kadıköy Belediyesi’nin bir yıllık faaliyetlerini değerlendirdi.

AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin,  AK Parti 1. Bölge Milletvekili Hasan Turan ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ömer Şahan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nu sert bir dille eleştirdi.

KADIKÖY EN İYİ HİZMETİ HAKEDİYOR

AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, Seçim Koordinasyon Merkezi’nde belediye meclis üyeleri ve ekibiyle birlikte basının karşısına geçerek Kadıköy Belediyesi’ni topa tuttu.  Konuşmasına 16 Nisan referandumun bir zafere ile taçlandığını belirten Başkan Şahin, “Artık koalisyonlar, istikrarsızlıklar bu ülkenin kaderi olmayacak. Biz Ak Parti Kadıköy İlçe teşkilatı olarak iyi niyetli, yapıcı eleştiri anlayışı içerisindeyiz. Kadıköy’ün artık mega projelere ihtiyacı var.  Biz buna talibiz.

NUHOĞLU’NUN LÜGATINDA HİZMET YOK

Kadıköy’ü daha yaşanabilir ve sorunları çözülmüş halde görmek bütün Kadıköylülerin hayalidir. 2019 yerel seçimlerinde Kadıköy’ü kazanmak tek hedefimizdir. Artık Kadıköy’ün Ak Partiye ihtiyacı vardır.” dedi. Elindeki belgelerle belediyenin bir yıllık faaliyet raporu üzerinde önemli açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, görevinin başında bir yılı geride bırakan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun lügatinda hizmetin bulunmadığını iddia etti.

Kadıköy Holiday İnn Otelde düzenlenen programa basın mensuplarının yoğun ilgisi vardı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :