Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.04.2019 - 17:00
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Altın yüzüklerinin en şık model ve çeşitleri

Sağlıklı kullanım sunması sebebiyle tercih ettiğimiz en şık altın yüzük modelleri ve çeşitleri, gerek evlilik gerekse günlük kullanım için tercih edilen takılardır.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta/İstanbul

Altın yüzüklerinin en şık model ve çeşitleri bir arada olduğu düşünüldüğünde her ne kadar evliliği çağrıştırsa da, altın yüzüklerin günlük kullanımda da sıklıkla tercih edildiği unutulmamalıdır. Çoğunlukla özel günlerin anlamını yitirmemesi için bir alternatif olarak hediye edilen yüzükler şık ve her ortamda kullanılmaya uygun takılardır. Hem estetiği hem de şıklığı bir arada görmek isteyenler altın kullanılarak imal edilen yüzükleri tercih etmektedir.

Altın yüzükler kullanım açısından da oldukça sağlıklıdır. Kararma, paslanma yapmamaları ve dayanıklı olmaları yönüyle özellikle kadınların en çok tercih ettiği takılar arasında yer almaktadır. Altın bir yüzüğe sahip olmak için illa ki özel bir günün olmasına gerek yoktur. Kişiler başarılı anlarını da kendilerine yüzük hediye ederek taçlandırabilirler. Yüzük modelleri kişilerin tarzlarına hitap edebilmeleri için farklı tasarımlarda üretilmektedir. Sadeliğe önem verenler için taşsız ve işlemesiz yüzükler, şatafata önem verenler için taşlı ve desenli yüzükler satışa sunulmaktadır. Tarzınıza hitap eden en uygun yüzüğe Mortaki.com güvencesiyle sahip olabilir, şıklığınızı en iyi temsil edecek farklı takı seçenekleriyle de tanışabilirsiniz. 

Alyans Altın Yüzük Tasarımları

Alyans altın yüzük, anlamı bakımından da oldukça değerli bir yüzüktür. Alyanslar eski yıllarda ilk defa antik mısırda görülmüştür. O dönemlerde alyansların sol elin yüzük parmağına takılma sebebi can damarının yüzük parmağından kalbe kadar uzanıyor olması olarak açıklanmaktadır. Bu damara o dönemler aşk damarı denilmiştir. Eski dönemlerden günümüze kadar taşıdığı anlamı yitirmeyen alyanslar, evlilik yoluna adım atan çiftlerin aşklarının en büyük temsilcisi olmuştur.

Evliliğin temeli olarak olarak tanımlanan alyans yüzükler önceden sade tasarımlarıyla ön plana çıkarken günümüzde taşlı ve işlemeli modelleriyle göz kamaştırmaktadır. Birbirlerine tutku dolu bakan çiftlerin aralarındaki manevi bağın soyut bir temsilcisi olan alyans altın yüzükler, nesilden nesile aktarılabilecek kadar büyük bir öneme sahiptir. Böylesine anlamlı bir yüzüğü seçerken de, ömür boyu kullanılacağı göz önünde bulundurularak en doğru seçimi yapmak gerekmektedir. Altın yüzük alacak olan çiftlerin, öncelikle günlük kullanıma da uygun modelleri tercih etmeleri önemlidir. Günümüzde her kıyafetiyle uyum sağlayabilmesi için sade alyansları tercih eden kadınlar, abiye elbise giydiklerinde şıklıklarını bir adım daha öne çıkarabilmek adına alyanslarını tek taş yüzükleriyle kombin yapmaktadırlar. Aşkı ve mutluluğu her çiftin parmağında yaşatan alyans altın yüzük geleneği, Mortakı birbirinden şık yüzük seçenekleriyle temsil etmeye geliyor. 

Parmaklara ışıltı kazandıran ve özellikle kadınların vazgeçemediği takılar arasında yer alan yüzükler, altın alyanslarla daha da anlam kazanmaktadır. Mutlu beraberliklerini aynı çatı altında birleştirmek isteyen çiftler söz, nişan, düğün gibi çeşitli evrelerden geçmektedir. Ve bu ömür boyu unutulmayacak evrelerde altın alyans yüzüklerin rolü oldukça büyüktür. Aşamalar değiştikçe tercih edilen takılar da değişmektedir. Evlilik evresinde tercih edilen altın yüzükler, günümüzde çiftlere özel olarak farklı tasarımlarda hazırlanmaktadır. İkili renklere sahip olan altın yüzükler olduğu gibi, sadeliğiyle göz kamaştırmaya devam eden klasik altın yüzükler de bulunmaktadır. Mortakı, aşklarını alacakları yüzüklerle tescilleyecek tüm çiftleri birbirinden şık ve değerli yüzük seçenekleriyle buluşturuyor. 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :