Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.06.2014 - 18:32
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz Balkanlı'lar Bahar Şenliği’nde

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Büyükada Sosyal Tesisleri’nde Kartal Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Bahar Şenliği’ne katıldı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

KARTAL Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Kartal Büyükada Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Bahar Şenliği’ne Onur konuğu olarak katıldı.

Bulgaristan İstanbul Başkonsolosu Angel Angelov, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, birim müdürleri ve çok sayıda dernek üyesi katıldığı şenlikte Bulgaristanlı pop sanatçısı Teodora da bir konser verdi.

KÖPRÜYÜ SİZ SAĞLADINIZ

Dernek Başkanı Tuncay Özgön, derneğin kuruluşundan bugüne kadar kendilerine her türlü konuda yardımcı ve destek olan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür ederken,  Başkan Öz de, “Siz sivil toplum örgütleri güçlü olmak zorundasınız. Bu açıdan yüzyıllarca beraber yaşadığınız topraklarla iyi ilişkiler kurmak zorundasınız. Bizler de yönetici olarak üstümüze düşen görevi yerine getiririz. Ben bir yerel yönetici olarak derneğinize sahip çıkmanızı istiyorum. Neden? Çünkü halklar birbirine yakın olduğu sürece ülkeler arası sorunlar yok olmaya mahkumdur. Sonuçta o ülkeleri oluşturan da bu halktır. Bize Balkanlarla olan ilişkilerde bu köprüyü siz sağladınız” dedi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :