Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.06.2014 - 10:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kartal Belediyesi Aydos çevre temizliği etkinliği ne zaman?

Kartal Belediyesi Uğur Mumcu Mahallesi Çamlık Mevki Akşemseddin Caddesi’ndeki ormanlık alanda çevre temizliği etkinliği düzenliyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

KARTAL Belediyesi, Aydos Ormanları’nda çevre temizliği için organizasyon düzenledi.

Halkın katılımıyla yapılacak çevre temizliğini Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü düzenliyor. 

25 Haziran Çarşamba günü saat 10.00’da Aydos Uğur Mumcu Mahallesi Çamlık Mevki Akşemseddin Caddesi üzerinde bulunan ormanlık alanda başlatılacak temizlik için Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Aydos ormanında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çevre temizliği etkinliği yapacaklarını belirterek çevre dostu tüm Kartallıları etkinliğe davet etti.

Başkan Altınok Öz, “ 5 yılda yaptığımız çalışmalar sonucunda Kartal’da çevre bilinci ve duyarlılığının giderek arttığını görüyoruz. Kartal Belediyesi’nin çevre ile ilgili çalışmaları devam edecek. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kartal Aydos ormanında piknikçilerin bıraktığı çöpleri toplayacağız. Amacımız, ormanlık alanların temiz kullanılmasının ve temiz bırakılmasının önemine dikkat çekmek. Ormanlık alanlarda piknik yaparken oraya tekrar gideceğimizi unutmamalı ve temiz bulmak için gereken titizliği göstermeliyiz. Bu ormanlar ve bu dünya hepimizin ama bizlerden önce çocuklarımızın. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza temiz bir çevre bırakmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :