Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.08.2014 - 12:26
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz kendine çalışıyor

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, Kartal halkı deprem dönüşüm projesi için beklerken, önce kendi adına Park açtırdı!

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL olası bir deprem için harıl harıl Kentsel Dönüşüm için dozerleri harekete geçirdi. Eski , ömrünü tamamlamış ve deprem riskli binalar yıkılıyor, yeni binalar yapılıyor.

Kartal’da ise halk hala deprem tehlikesini yaşamaya devam ediyor! Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, 2009 seçim bildirgesinde ‘Deprem Dönüşüm Projesi’ni vaat ederek göreve geldi, ancak üzerinden bir Mart 2014 Yerel Seçim’i de geçtiği halde Kartal’da henüz hayati önem taşıyan kazmayı vurmadı.

Eskiyen, ömrünü tamamlamış ve deprem riskli binalar yıkılmamış, yenileri yapılmamış durumda. Buna rağmen sanki proje tamamlanmış ya da büyük adımlar atılarak projede sona gelinmiş gibi reklamını yapmaya devam ediyor.

Kartal Belediyesi resmi internet sitesinde daha yeni ‘Deprem Dönüşüm Proje Sözleşme Taslağı Hazırladık’ diye başarısını(!) ilan ediyor.

Kadıköy Fikirtepe’de binalar yıkıldı, inşaatlar başladı, Suadiye, Söğütlüçeşme ve Erenköy’de de yıkımlar başladı.

Ama Kartal; daha yeni sözleşme hazırlandığını müjdeymiş gibi veriyor.

Bu olumsuzluklara rağmen sanki çok öncelikliymiş gibi göz boyama hizmeti olan bir park yapılıyor, kendi adını da kondurup, bu skandal yetmiyormuş gibi bir de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da büyük bir tesismiş gibi törenle açılış yaptırıyor.

İŞTE BAŞKAN ADINA PARK

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, kardeş belediye Niğde Kemerhisar’da düzenlenen 14. Tyana Kültür ve Turizm Festivali’ne katıldı.

Beldede yapımı tamamlanan ve Belediye Meclisi kararı ile “Op. Dr. Altınok Öz Parkı” adı verilen parkın açılışı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapıldı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kemerhisar’da 20 bine yakın izleyicinin yer aldığı Edip Akbayram konserinden önce de sahneye davet edilerek plaket sunuldu. Başkan Op. Dr. Altınok Öz, yoğun ilgi gördüğü etkinlikte yaptığı konuşmada, gösterilen misafirperverlik ve ilgiye teşekkür etti. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr Altınok Öz, “Buradaki coşkuyu, enerjiyi, güzelliği ve birlikteliği gördüğümüz sürece, hele hele Beytullah Kirazcı olduğu sürece yanınızda olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :