Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.01.2019 - 21:40
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kartal 1949 Gençlik ve Spor Kulübü yeni yıldızlar yetiştiriyor

Fethi Topal, uzun yıllar profesyonel futbol hayatından sonra gönül verdiği futboldan kopamayarak bilgi ve deneyimlerini Kartal 1949 Gençlik Ve Spor Kulübü için sarf edecek.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Kartal

20 Haziran 2018 tarihinde kurulan “Kartal 1949 Gençlik ve Spor Kulübü” 3 antrenör ve 1 kaleci antrenörü ile birlikte amatör branşlarda U11, U12, U13 ve U14 liglerinde kendi altyapı bünyesinde yetiştirdiği oyuncularla mücadele ediyor.

HEDEF: YENİ YILDIZLARI FUTBOLA KAZANDIRMAK

Kulübün hedefleri: Her yaş grubunda yarışmayı ve kazanma alışkanlığı takımlar kurarak, ülke ve dünya futboluna katkıda bulunmaktır. Transfere beş kuruş bile para harcamadan kendi altyapısından saygılı, ahlaklı ve sporun amacını bilen bireyler yetiştirip, profesyonel takımlara kazandırmaktır.

Futbolun içinden yetişmiş olan yöneticileriyle her zaman daha iyisini yapmaya çalışmak için, haftanın neredeyse her günü istişare yapmakta olan Kartal 1949 Gençlik ve Spor Kulübü, çocuklarımızın geleceği ve hayata bakış açılarını ilerideki yaşamları boyunca özgüveni yerinde ve çalışkan bireyler yetiştirmek için çaba sarf ediyorlar.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :