Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.05.2021 - 11:35
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dragos Su Sporları İskelesi sona doğru

Kartal Orhantepe Mahallesi Dragos sahilindeki Dragos Su Sporları İskelesi’ni ziyaret eden Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Su sporları merkezinin bu yaz itibari ile hizmete açacağız” dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Kartal Orhantepe Mahallesi Dragos sahilindeki Dragos Su Sporları İskelesi’ni ziyaret ederek çalışmaların son durumu ile alakalı incelemelerde bulunan ve ekiplerden bilgi alan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, su sporları merkezinin açılış günü ile ilgili müjdeyi vererek bu yaz itibari ile hizmete açılacağını duyurdu.

 

Başkan Yüksel, “Dragos Su Sporları İskelemizi, bu yaz itibari ile komşularımızın hizmetine sunacağız. Merkezimiz açıldığında; 7’den 77’ye tüm Kartallılara hizmet verecek. Genç, yaşlı, çoluk çocuk tüm komşularımızın su sporlarının farklı alanlarında yer alabilecekleri bir merkez olacak burası. Tesisimiz ile Kartal’da spor bilincini ve aktivitelerini artıracağız.” dedi. Öte yandan Dragos Su Sporları İskelesi'nde çalışmalar son sürat devam ediyor. Çalışmalarda son olarak iskeleler kurulurken, kayıkhane yapımına geçildi. Proje tamamlandığında yetişkinlerin yanı sıra çocukların da keyifle kullanabileceği bir tesis olacak. Merkezde çocuklara su sporları eğitimleri de verilecek.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :