Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.03.2014 - 19:12
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Derya Ortaç’ın Çekmeköy Sizin Ev Yemekleri’nde günlük enfes yemekler

İstanbul Çekmeköy Turgut Özal Bulvarı’ndaki Sizin Ev Yemekleri’nde günlük ve taze sıcak-soğuk yemekler Derya Ortaç’ın deneyimli listesiyle her damak zevkine hitap ediyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BAZI insanlar şanslıdır, hiç bilmediği bir yere gitmiştir, yemek vakti gelince hem sağlıklı ve lezzetli, hem de uygun fiyatlarla karnını doyurmak ister. Sağına bakınır, soluna bakınır bir köşede mütevazı bir ev yemekleri yapan lokanta görür.

Tam aradığı yeri bulmuştur çünkü; birbirinden nefis ev yemekleri yapan bir yerdedir, fiyatları da istediği gibidir. Tertemiz servis, kaliteli malzemeden sağlıklı sıcak-soğuk her türlü yemek çeşitleri arasından damak tadına uygun siparişini gönül rahatlığıyla verir.

İşte böyle bir adres Derya Ortaç’ın şirin mekanı.

İstanbul Çekmeköy’deki ‘Sizin Ev Yemekleri’nin işletmecisi Derya Ortaç, yılların tecrübesiyle ve becerisiyle hazırladığı listesiyle, her lezzetten ana yemekleri ve zeytinyağlılarıyla İstanbul halkına hizmet veriyor.

Taze ve günlük malzemelerle, hijyenik ortamda enfes tadları hazırlayıp, itinayla servise sunmaktan mutlu olduğu kadar gurur da duyuyor.  

Turgut Özal Bulvarı’ndaki Sizin Ev Yemekleri’nde,  Restaurantlar gibi tepsi sistemiyle değil de evlerimizde annelerimizin yaptığı gibi tencerelerde pişirilen en zor ev yemeklerinin tadına doyum olmuyor.  Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın, hatta yolunuz düşmese de bir gün gidip o lezzetlerden tadarsanız, Derya Ortaç’ın ustalığına siz de hak vereceksiniz.

Günlük gazete manşetleri TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :