Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.05.2017 - 12:24
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dalyan Köy Köfte Tuzla’da açıldı

Dalyan Köy Köfte Tuzlalıların hizmetine açıldı. Açılışı,Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, sanatçı Safiye Soyman ve Eşi Faik Öztürk ile birlikte yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Tuzla

Dalyan Köy Köfte’nin sahibi İş Adamı Mustafa Dalyan Tuzlalılara “Lezzeti ve hizmet bir arada” sloganıyla yeni bir lezzet durağı daha açtı. Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı'nın açılış kurdelasını kestiği iş yerinde ünlü sanatçı Safiye Soyman ve Eşi Faik Öztürk'te katıldı. 

1500 KİŞİYE KÖFTE EKMEK İKRAMI

Açılış programında Faik Öztürk'ün ocak başına geçti. Açılışa katılan yaklaşık 1.500 kişiye köfte ekmek  ikram edildi. 500 kilo etin tükendiği açılış gününde İş Adamı Mustafa Dalyan'ı sevenleri yalnız bırakmadı. Gazeteci dostları yanısıra UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli,Tuzla Belediyesi Meclis üyeleri ve iş adamları da katılım sağladı.

DAVETLİLERDEN TAM PUAN

Müşteri memnuniyeti için İşletme Müdürü Cenk Tonguç ile birlikte hizmet eden personel ve ustalar yoğun çaba harcadı. Dalyan Köy Köfte Restoran’nın Köfte ve döneri tadan davetliler, lezzet ve kaliteyi bir arada tutan işletmeye tam puan verdiler.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :