Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
08.07.2018 - 13:05
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Neşve Cafe Restoran Taşdelen'de fark yaratıyor

Taşdelen Mahallesi’nde hizmet veren Neşve Cafe Restoran’da, birbirinden lezzetleri yemekleri; damağınızda enfes bir tat bırakacak olan tatlılar eşlik ediyor. Yerli ve yabancı kahve çeşitlerini yudumlarken, eş-dostunuzla sohbetin keyfine varacaksınız...

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Çekmeköy

Neşve Cafe Restoran’ın İşletme Müdürü Faruk Can, restoran hakkında bilgiler verdi. Can, “ İlk olarak şunu belirtmek istiyorum: Kahvaltımız çok meşhurdur. 26 çeşit kahvaltımız ve fiyatlarımız da çok uygundur. Günün her saatinde istediği zaman buraya gelen vatandaşlarımız gece yarısı olsa bile  kahvaltı hizmetimizden yararlanabilirler.

SERPME VE KOMBO KAHVALTI

Tek kişilik ya da kalabalık gelenler olursa serpme-kombo olarak kahvaltımız var. Ayrıca atıştırmalık, menemen, gözleme, tost, çeşitlerimiz var. Ana yemek olarak ise Türkiye’nin her yöresinden lezzetleri bulabileceğiniz bir mutfağa sahibiz. Örneğin Kayseri mutfağından ‘Mantı ve Ermişler Kebabı’ dediğimiz yemekler var. Tatlı olarak çeşitlerimiz mevcut. İstanbul’un bilinen en marke mekanlarında bile olmayan tatlılarımız vardır. Doğum günü, toplu yemekler ve özel toplantılarda üst katımız komple kapatabiliyoruz.  Aynı anda yüz kişiye hizmet verebiliyoruz.

Hizmet saatleriniz nedir?

Sabah 07.30’dan gece 02.00 a kadar açığız. Haftanın her günü açığız” dedi.

Faruk Can, “Taşdelen  ve Alemdağ bölgesinde bu tarz hem cafe hem restoran olarak mekan yok gibi bir şey. Happy Moon's, Magic Akademi tarzı restoranlardan artımız vardır eksiğimiz yoktur. Biz insanların damak tadını biliyoruz. Buraya gelen insanlara ne istiyorlarsa o ürünü yapıyoruz. Ama o mekanlar ellerinde ne varsa onlardan tercih yapmaya zorluyorlar. Farkımız budur” açıklamasında bulundu.

Adres:

Taşdelen Mahallesi Turgut Özal Caddesi. 133/B Çekmeköy İstanbul.

Telefon: 0216 482 04 22 - 0532 377 77 83

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :