Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.05.2012 - 17:33
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Erdoğan Sevgilisi Hilal Dilan Dağ Kimdir Biyografi-Anadolu Ateşi

Mustafa Erdoğan Sevgilisi Hilal Dilan Dağ kimdir? Gülben Ergen'den boşanan Mustafa Erdoğan'ın sevgilisi Hilal Dilan Dağ biyografisi guncelposta.com'da...

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Gülben Ergen’den resmen boşanan Mustafa Erdoğan; iddialara göre gönlünü birlikte çalıştığı genç bir isme kaptırdı. Geçtiğimiz ay 7 yıllık eşi Gülben Ergen’den boşanan Mustafa Erdoğan’ın adı ‘Kıvılcım’ adlı gösterisinin medya sorumlusu Hilal Dilan Dağ ile anılıyor.

Öyle bir ilişki yok

Mustafa Erdoğan, Hilal Dilan Dağ’la aşk yaşadığı iddiası hakkında şunları söyledi: “Tamamen yalan bir haber. Ortada öyle bir ilişki yok. Bu konuda avukatıma talimat verdim.”

Dedikodulara göre; Erdoğan’ın aşk yaşadığı isim organizatör Hilal Dilan Dağ. Güzel organizatörle arkadaşlığını ilerlettiği ileri sürülen Mustafa Erdoğan, çocuklardan oluşan dans grubu ‘Kıvılcım’ın tanıtım görevini de Dağ’a verdi. Erdoğan’ın 5 aydır aşk yaşadığı iddia edilen Hilal Dilan Dağ, grubun bütün turnelerine gidiyor. Bu arada organizatör, Mustafa Erdoğan’ın Ergen ile evliliğinden olan 3 oğluna da bulduğu her fırsatta deyim yerindeyse ‘cici annelik’ yapıyor. Haberin ardından Mustafa Erdoğan'a ulaşmaya çalıştık. Henüz ulaşamadık. Uluştığımız takdirde ayrıntıları kendi ağzından ziyaretçilerimize guncelposta.com üzerinden duyuracağız.

ÇOCUKLARIYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR

 

Hilal Dilan Dağ’ın çiftin ikizlerinden Güney ile teknede çektirdiği fotoğrafını twitter’dan yayınlaması ve altına “Güney ile şenler gibi eğleniyoruz” notu düşmesi de Erdoğan’la samimiyetini gözler önüne serdi. Ancak haberi jet hızıyla yalanlayan Erdoğan, “Anadolu Ateşi olarak işbirliği yaptığımız bir arkadaşımız ve benim hakkımda yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kendisi benim çalışanım değildir” açıklamasını yaptı. Dağ ise twitter sayfasını kapattı.

 

Mustafa Erdoğan yeni aşkı kim, Hilal Dilan Dağ kimdir, Hilal Dilan Dağ biyografi, Anadolu Ateşi'nin yeni 'Kıvılcım'ı,  Mustafa Erdoğan-Hilal Dilan Dağ ilişkisi...

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :