Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.11.2013 - 14:24
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadem Ekşi 30 Mart’ta CHP’yi Maltepe’den atacağız dedi

AK Parti Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Kadem Ekşi, Maltepe Kardelen Düğün Salonu’nda düzenlenen AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi'nde hedeflerini anlattı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

AK Parti Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Kadem Ekşi, ‘‘Cumhuriyet Halk Partisi'ni; 30 Martta bir bayram sabahında limon gibi sıkacak ve süpürüp Maltepe’den atacağız" dedi. Maltepe Kardelen Düğün Salonu’nda düzenlenen ve Aday Adaylarının tanıtıldığı AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi'nde konuşan Kadem Ekşi, Maltepe için hedeflerini anlattı.

Maltepe'nin tüm mahallelerinden yoğun katılımın sağlandığı toplantıda; Maltepe'deki AK Parti Maltepe aday adayları da 3'er dakikalık birer konuşma yaptılar. Salona geldiği andan itibaren yoğun ilgiyle Karşılaşan Kadem Ekşi, diğer adayların aksine tüm masaları gezerek Danışma Meclisi etkinliğine gelen Maltepelilerle tek tek tokalaştı.

Etkinlik öncesi Maltepeli vatandaşlarla kısa süreli sohbetler eden Ekşi, Maltepelilerin nabzını da tutmuş oldu. Konuşma sırası Ekşi'ye gelince büyük bir destekle sahneye çıkan Ekşi, Maltepelileri selamladıktan sonra şöyle konuştu;

CHP'Yİ LİMON GİBİ SIKIP ATACAĞIZ

AK Parti ailesi olarak kutlu bir yürüyüşü gerçekleştiriyoruz. Azap şehirlerinden Maltepe’yi kurtarıp, merhametli şehirlere doğru yürümeli ve düne saygı, bugüne adalet ve geleceğe miras düşüncesi kapsamında Maltepe'deki yönetim anlayışını değiştirmeliyiz.

Meydan projeleri, trafik çözüm projelerini yazdık anlattık biliyorsunuz.

El birliği ile Maltepe'nin vizyonundan küçük projelere imza atan ve 5 yıllık yönetimi süresince Maltepe'nin bir arpa boyu yol almasını sağlayamayan Cumhuriyet Halk Partisi'ni;

30 Martta bir bayram sabahında limon gibi sıkacak ve süpürüp Maltepe’den atacağız.

Eyvahhh İstanbul Depremi öncüsüymüş TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :