Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
28.11.2013 - 17:56
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti Maltepe Belediye Başkan Aday Adayları toplantısı

AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı Maltepe Belediye Başkanlığı Aday Adaylarını tanıtım toplantısını gerçekleştirildi. Kardelen Düğün Salonu'ndaki toplantıya partililer ve Maltepeliler büyük ilgi gösterdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

AKP Maltepe Belediyesi Başkan Aday Adayı tanıtım toplantısı Kardelen Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Maltepe Belediye Başkan Aday Adayları ile İl Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Topçu, İl Genel Meclis Üyeleri Cesur Kılıç ve Erdoğan Akkaya , Maltepe İlçe Başkanı Av.Kamil Barkır katıldı. AKP Maltepe İlçe Başkanı Av.Kamil Barkır aday adayları toplantısında yaptığı konuşmada AK Parti ailesinin büyük bir aile olduğunu ve bu ailenin vefakar ve cefakar bir kadrodan oluştuğunu belirterek,  ‘‘Maltepe’nin, tekrar AK Parti Ailesi’ne katılması için aday adayları arasında Belediye Başkan adayı olacak arkadaşımızın ve bizlerin gece gündüz demeden çalışması gerekiyor’’ dedi.

İşte AK Parti Maltepe Belediye Başkan Aday Adayları:

Edibe Sözen, Ahmet Yıldırım, Mahmut Dede, Kadem Ekşi, Nejat Ateşoğulları, Halil Sayın, İlhan Binici, Fikri Köse, Atilla Üstündağ, Bahadır Aydın, Enver Küçükvar, Ali Kaya, Mirze Şimşek, Şaban Dinç

Spor Toto Süper Lig Maç programı TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :