Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.05.2014 - 16:19
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Maltepe Belediyesi Ata’nın huzuruna Soma üzüntüsüyle çıktı

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda etkinlikleri iptal ederek Atatürk’ün huzuruna Soma üzüntüsüyle çıktı

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SOMA ’da meydana gelen ve yüzlerce vatandaşımızın yaşamını yitirdiği elim kaza nedeniyle,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda yapılması planlanan tüm bayram etkinliklerini iptal eden Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Ata’nın huzuruna derin bir üzüntüyle çıktı.

Her yıl şenlik havasında, birbirinden renkli etkinliklerle kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Soma’da yitirdiğimiz canların kederiyle matem havasına büründü.

YÜRÜYÜŞLE SINIRLI KALDI

Bayram etkinlikleri Çelenk Töreni ve Ata’ya Saygı Yürüyüşüyle sınırlı kalırken, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da Ata’nın huzuruna derin bir üzüntüyle çıktı.

Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, belediye personeli, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katıldığı Çelenk Töreni buruk geçti.

Maltepe Belediyesi çelengi ve diğer çelenklerin Ata’nın huzuruna konmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla tören sona erdi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :