Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.05.2014 - 13:30
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a hizmet yolunda gönüllü oldular

Maltepe’de gönüllü seferberliği. Maltepe Belediye Belediye Başkanı Ali Kılıç’a hizmet yolunda gönüllü olan Maltepeli vatandaşlar uzmanlık alanlarında onun yanında olacaklar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

MALTEPE Belediye Başkanı Ali Kılıç, belediyenin kapılarını halka açtığı ve vatandaşların açık mikrofondan beklenti ve önerilerini dile getirdiği Halk Buluşmaları’nın bir yenisini daha gerçekleştirdi.

Yerel seçimler sonrası göreve gelir gelmez Maltepelilerle Halk Buluşmaları’nda bir araya gelen Başkan Ali Kılıç, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Yaklaşık iki aydır yüzlerce Maltepeli’nin görüşlerini paylaştığı, isteklerini dile getirdiği Halk Buluşmaları’nın son oturumunda kişisel beklentilerin yanı sıra Maltepe’ye gönüllü hizmet vermek isteyenler öne çıktı.

GÖREV TALEBİNDE BULUNDULAR

Yediden yetmişe Maltepelilerin söz aldığı Halk Buluşmaları’nda gönüllü olarak hizmet vermek isteyen vatandaşların sayısında artış gözlendi.

Eğitimcisinden sanatçısına, vakti olan ve Maltepe’yi daha ileriye taşımak için Başkan Kılıç’la yol arkadaşlığı yapmak isteyen vatandaşlar uzmanlık alanlarında görev almak için talepte bulundu.

YAŞANILABİLİR MALTEPE İÇİN

Maltepe’yi hep birlikte yöneteceklerinin altını çizen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, katılan herkese teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Başkan Kılıç “Sizlerin sorularınızdan alınmıyoruz, ders çıkarıyoruz. Toplum duyarlı bir noktaya gelirse, sorunları birlikte çözebiliriz.

Her Maltepeli oturduğu yere, iş yerine, her gittiği mekana karşı daha sorumlu bir gözle bakarsa, hem işimiz daha kolaylaşmış olacak hem de daha yaşanılabilir bir Maltepe’yi oluşturmuş olacağız. Hep beraber olduğumuz zaman daha çağdaş bir Maltepe yaratabiliriz. Dayatan değil, danışan bir belediyeciliği sunacağımızı söylemiştim.  Birlikte üreteceğiz.” diye konuştu.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :