Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
23.06.2014 - 14:06
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pascal Nouma Maltepe Belediyesi Sünnet Şöleni’nde kirve oldu

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç eşi Çiğdem Kılıç’ın katıldığı Maltepe Belediyesi’nin Sünnet Şöleni’nde eski BJK’li futbolcu Pascal Nouma kirvelik yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

MALTEPE Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği "Sünnet Şenliği"nde kirvelik yapan Beşiktaş'ın unutulmaz yıldızlarından Pascal Nouma, büyük ilgi gördü.

Şölene katılanlar Nouma ile fotoğraf çektirebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Açık basketbol sahasında gerçekleştirilen ve 500 çocuğun sünnet edildiği şölene, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç eşi Çiğdem Kılıç'la birlikte katıldı.

Sünnet şöleninde, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Abdülaziz Hatip’in sünnet duası sonrasında, vatandaşlara yemek verildi.

ATATÜRK’E LAYIK EVLATLAR

Başkan Kılıç ve Nouma, CHP'li İstanbul Milletvekilleri Mahmut Tanal ve Kadir Gökmen Öğüt'le birlikte, "Teşekkürler Ali Başkan - Sünnet Hatırası 2014" yazılı afişin önünde çocuklarla toplu fotoğraf çekimi yaptırdı. Fotoğraf çekiminin ardından Başkan Kılıç, bir konuşma yaptı.

Kılıç, "Biz Maltepe’de büyük bir aileyiz, büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha göstererek, yaklaşık 500 çocuğumuza bir sünnet töreni düzenledik. Cenabı Allah onların mürüvvetlerini de size göstersin. Çocuklarımızın Atatürk’ün bize emanet ettiği Cumhuriyet’e layık evlatlar olarak yetişmelerini istiyorum" dedi.

BAŞKAN’LA GÜLÜMSETEN DİYALOG

Nouma ile şenlik alanına gelirken şakalaştığını belirten Kılıç, “Pascal kirve oldun diyorum, 'O ne diyor? Artık bu çocukların her şeyinden sorumlusun, onları sen evlendireceksin, başlık parası olursa sen vereceksin diyorum. 'Başkanım beni ikinci kez sünnet et, böyle bir şey isteme diyor bana” diyerek, herkesi gülümsetti.

BEŞİKTAŞLI YILDIZA BÜYÜK İLGİ

Maltepelilerin büyük ilgi gösterdiği, balon ve bayraklarla donatılan şölen alanına Ali Kılıç ile birlikte gelen "kirve" Pascal Nouma, sempatik hareketleriyle ilgi odağı oldu.

Bir ara sünnet elbisesi de giyen Nouma, sahneye çıkarak sünnet olan çocuklara hangi takımı tuttuklarını sordu. Aldığı cevaplar sonrası “Herkese selamünaleyküm. En büyük takım Turkish Milli Takım” diyerek, davetlilerin gönüllerini fethetti.

Ayça Şen, Deniz Arcak ve Dj Pervani'nin performanslarıyla  renk kattığı şenlikte, Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Grubu'nun gösterisi çocukları ve aileleri coşturdu. Şenlikte, çocuklara pamuk şeker ve sürpriz hediyeler dağıtıldı.

Unutulmaz saatlerin yaşandığı sünnet şenliği, çocuklara hediye dağıtımı ile sona erdi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :