Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
25.06.2015 - 15:18
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Maltepe Belediyesi Yaz Okulu başladı

Maltepe Belediyesi’nin, yaz okulu kursları başladı. Yaz okulu kapsamında 500 öğrenci, İngilizce, matematik, yaratıcı drama, yüzme, resim derslerine kadar pek çok alanda eğlenerek, öğrenecek.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Maltepe Belediyesi Kütüphane, Mesleki Eğitim ve Kurslar Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yaz Okulu Etkinlikleri”  başladı. 22 Haziran - 21 Ağustos tarihleri arasında toplamda üç dönem halinde gerçekleşecek olan kurslarda alanında uzman 15 öğretmen, 6-13 yaş aralığındaki 500 öğrenciye eğitim verecek. 3 hafta boyunca devam edecek yaz okulu kapsamında İngilizce, eğlenceli matematik, yaratıcı drama, akıl oyunları, Türkçe, oyuncak atölyesi, koro, resim, eğlenceli bilim, değerler eğitimi ve yüzme dersleri verilirken, sinema gösterimleri ve geziler sayesinde öğrenciler yaz tatilini hem eğlenceli, hem de öğrenerek geçiriyor.

EĞLENEREK, ÖĞRENECEKLER

Maltepe Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. de, 15 Haziran-4 Eylül tarihleri arasında 8 ila 15 yaş arası çocuklara yönelik olarak bir yaz okulu programı gerçekleştiriyor. Eğitim, spor ve eğlenceyi, çocuklara aynı anda sunan ve tam gün gerçekleştirilen yaz okulunda, 4’er saat halinde havacılık, denizcilik, kültür, spor, astronomi, arama-kurtarma ve ilk yardım, yelken ve dağcılık alanlarında eğitimler veriliyor. 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :