Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.08.2015 - 13:09
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Maltepe’de açık sinema keyfi

Maltepeliler, yıldızlar altında ve çekirdek-gazoz eşliğinde film izleyerek, hem eğlendiler, hem de günün yorgunluğunu attılar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Maltepe Belediyesi’nin Ramazan ayında “Çekirdek-gazoz bizden, izlemesi sizden” sloganıyla düzenlediği ve büyük ilgi gören açık hava sinema keyfi, mahallelerde düzenlenen sinema günleriyle devam ediyor. Bu kapsamda ilk olarak Esenkent 2 Temmuz Parkı’nda yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Belçim Bilgin Erdoğan ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı bir dönem filmi olan “Kelebeğin Rüyası” gösterildi.

ÇEKİRDEK ve GAZOZ BELEDİYEDEN

Çekirdek ve gazoz eşliğinde, eski yazlık sinema günlerini yaşayan ve oldukça keyifli oldukları gözlerinden okunan Maltepeliler, film gösterimi sayesinde hem eğlendi, hem de günün yorgunluğunu dostlarıyla atma fırsatı buldu. Film gösterimi bugün 21:00-23:00 saatleri arasında Fındıklı Mahallesi Mustafa Zengin Ortaokulu’nda gösterilecek “Düğün Dernek” filmiyle devam edecek.

SİNEMA KEYFİ’NİN AYLIK PROGRAMI

Kelebeğin Rüyası: 16 ve 22 ve 28 Ağustos tarihlerinde sırasıyla, Esenkent 2 Temmuz Parkı, Küçükyalı Atatürk Parkı, Girne Muhtarlığı yanı ve Gülsuyu Mahallesi Özgürlük Parkı.

Düğün Dernek: 12, 23 ve 29 Ağustos tarihleri arasında sırasıyla, Fındıklı Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu, Esenkent 2 Temmuz Parkı, Küçükyalı Atatürk Parkı ve Girne Muhtarlığı yanı.

Patron Mutlu Son İstiyor: 7, 13, 19 ve 25 Ağustos tarihleri arasında sırasıyla Gülsuyu Özgürlük Parkı, Fındıklı Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu, Esenkent 2 Temmuz Parkı ve Küçükyalı Atatürk Parkı.

Hükümet Kadın 2: 8, 14, 20 ve 26 Ağustos tarihleri arasında sırasıyla Girne Muhtarlığı yanı, Esenkent Mahallesi Özgürlük Parkı, Fındıklı Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu ve Esenkent 2 Temmuz Parkı.

Vizontele: 9, 15, 21 ve 27 Ağustos tarihleri arasında sırasıyla Küçükyalı Atatürk Parkı, Girne Muhtarlığı yanı, Esenkent Özgürlük Parkı ve Fındıklı Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu. 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :