Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.03.2018 - 13:05
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cahit Eftekin, Maltepe Huzurevi sakinlerini ağırladı

Yardımsever iş adamı Cahit Eftekin, 18 Mart Çanakkale Zaferi, 18 Mart Afrin Zaferi, üç ayların başlaması ve 18-24 Mart Yaşlılar Haftası vesilesiyle Maltepe Huzurevi sakinleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Maltepe

 

Maltepe Huzurevi’nin  özel bakıma muhtaç yaşlı ve engelli sakinlariyle Maltepe sahihilinde bir restoranta ögle yemeğinde bir araya gelen Yardımsever Vanlı iş adamı Afra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Eftekin, gazetemize kısa bir açıklama yaptı.

 

 

ONLARI MUTLU GÖRMEK BİZE YETTİ

 

Eftekin, “18 Mart Çanakkale Zaferi, 18 Mart Afrin Zaferi, üç ayların başlaması ve 18-24 Mart Yaşlılar Haftası vesilesiyle dışarıya çıkma şansları az olan Maltepe Huzurevi sakinleriyle ögle yemeğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıdım. Birbirinden değerli amca ve teyzlerimizin dualarını aldık. Onlara farklı bir gün yaşattıysak ne mutlu bize” dedi.

 

 

ALLAH CAHİT BEYDEN RAZI OLSUN

 

Maltepe Huzurevi sakinleri, bu güzel program için bir haftadır hazırlanıyoruz. Allah Cahit Eftekin beyden razı olsun. Huzurevi sakinleri, Devletimize, Afrin Kahramanı Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da dua ettiler.

 

 

Programda konuklarıyla taker taker ilgilenen Cahit Eftekin, program sonunda da herkese gül verdi.

 

 

 

 

 

 

Fotoğraflar: Mehmet Dursun


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :