Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.09.2013 - 07:14
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fener ile BJK’yi TFF küme düşürecek

UEFA’nın Avrupa Kupaları’ndan men ettiği Fenerbahçe ile Beşiktaş’a Türkiye Futbol Federasyonu’nun küme düşürme ve puan silme cezaları vereceği iddia ediliyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

TV 8’deki spor programı yorumcularından Kaya Çilingiroğlu öyle bir iddia ortaya attı ki, Türk spor kamuoyunda büyük yankılara neden oldu. Çilingiroğlu’na göre Fenerbahçe Lig’den küme düşürülecek ve puan silinecek,  Beşiktaş ise Lig’den düşürülecek ancak puan silinmeyecek. İşte Kaya Çilingiroğlu’nun iddiaları:

Futbolumuza yeni bir tsunami geliyor. UEFA aldığı kararların TFF ile uyuşması gerektiğini bir belge göndererek uyaracak. Bunun karşılığında da Türkiye Futbol Federasyonu gerekli hamleleri yapmazsa UEFA;  ‘Benim turnuvalarıma gelme’ diyecek.

TFF’NİN YAPMASI GEREKENLER

Hani o meşhur 58. madde ne diyordu. Şike yapan küme düşecek. Bu kararların verileceğini düşünüyorum. Küme düşme olacak. Puan silme olacak. Fenerbahçe küme düşecek puanı silinecek. Beşiktaş sadece küme düşecek. Fenerbahçe tek başına küme düşmeyecek. Diğerleri de. Şikeye karışan diğer kulüpler de. Öyle ligimizi darma duman olacak. İşinden çıkılmaz bir durum. Belki de oynanmayacak. TFF ben kararlarımı değiştirmem de diyebilir. Hani o zaman bir görüş vardı biz 3-5 sene Avrupa'ya gitmeyiz diye. Yani söyleyeceğim kısa süre sonra futbolumuzda bir darbe olacak. İnşallah çok zarar görmeyiz...

Okula başlamada en ideal yaş

Kemal Kılıçdaroğlu İBB için liderliği feda ediyor

CHP'DE SARIOĞLAN DÖNEMİ

Mısır'da Başbakan Erdoğan animasyonu internette rekor kırıyor

TÜRKİYE'YE KARŞI BİRLEŞİP SAVAŞIRIZ


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :