Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.09.2013 - 14:25
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İmparatorlu Milli Takım'ın oyun planı nasıl olmalı?

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Andorra ve Romanya maçları için nasıl bir plan hazırladı? Terim’in ideal 11’i nasıl olmalı? 6 Eylül’de Andorra karşısında 11 belirlendi mi?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

KURT Medya Yayınları Spor Müdürü Hasan Perioğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü’ne getirilen Fatih Terim’in Andorra ve Romanya maçları öncesinde hazırlıklarını değerlendirdi. 6 Eylül’deki Andorra maçına nasıl bir saha içi taktiği içinde olması gerektiğine değinen Perioğlu, Milli Takım’ın ilk 11’i ile ilgili aldığı istihbaratı da okurlarıyla paylaştı. İşte Hasan Perioğlu’nun, Fatih Terim’im Milli Rotası’nı mercek altına aldığı yazısı:

AVRUPA MEDYASINDAN BÜYÜK İLGİ

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Andorra ve Romanya ile oynanacak kritik maçlar öncesi sürpriz isimler kadroya dahil etti. Milli takımdaki üçüncü döneminde ilk resmi maçına çıkacak olan Fatih Terim’e yurt içinden olduğu gibi, Avrupa medyasında da büyük ilgi var.

Deneyimli Teknik Direktör Terim’in 6 Eylül’de Andorra ile karşılaşacak Milli Takımı, tek forvet Burak Yılmaz  üzerine kurması bekleniyor. Fatih Terim, Milli Takım’ın özgüvenini tekrar kazanıp Romanya’ya karşı daha cesur oynaması için top kullanmayı iyi beceren bir orta saha ile başlayacağı gelen bilgiler arasında.

İşte Fatih Terim’in kafasındaki ideal on bir:

Tolga, Gökhan-Semih-Ömer-Hasan Ali, Mehmet Topal, Olcay-Selçuk İnan-Oğuzhan-Arda, Burak  

yerel basın rekoru tescillendi

FB İLE BJK KÜME DÜŞÜRÜLECEK

Okula başlamada en ideal yaş

Kemal Kılıçdaroğlu İBB için liderliği feda ediyor

 

CHP'DE SARIOĞLAN DÖNEMİ

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :