Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
26.04.2014 - 09:09
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nejat İşler evleniyor mu? Nejat İşler kimle evleniyor?

Hastaneden taburcu olan Nejat İşler evleniyor. Aylar süren tedavinin ardından hastaneden taburcu edilen Nejat İşler’in sevgilisiyle evleneceği söyleniyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

HASATANEDEN çıkan Nejat İşler’den evlilik haberleri gelmeye başladı.

Tedavi gördüğü hastaneden taburcu olduktan sonra sevgilisine koşan ünlü sanatçının arkadaşları, İşler’in eski sevgilisi ile evlenme kararı aldıklarını söylüyorlar. İddialara göre, Nejat İşler ve Berrak Tüzünataç bu yaz evleniyor

Taburcu olan Nejat İşler ve Tüzünataç bu yaz dünya evine giriyor. Hastaneden taburcu olur olmaz soluğu eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’ın yanında alan Nejat İşler’den müjdeli bir haber daha var.

YAZA EVLENİYORLAR

Arkadaşları, İşler ve Tüzünataç’ın bu yaz evleneceğini söylüyor. 17 Ocak’ta Bodrum’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve yaklaşık 3.5 ay boyunca yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Nejat İşler, geçtiğimiz salı günü taburcu olmuştu. Hastaneden çıkar çıkmaz Cihangir’de eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’la buluşan ünlü oyuncudan güzel bir haber daha geldi. İddiaya göre İşler, kendisi yoğun bakımdayken hastaneden ayrılmayan Tüzünataç’la evlenme kararı aldı.

YALNIZ YAŞAMAN DOĞRU DEĞİL

Berrak Tüzünataç, Nejat İşler’e "Bundan sonra yalnız yaşaman doğru olmaz. Ya sen benim evimde kal ya da ben sende kalayım" dedi. Rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren İşler de bu teklife olumlu baktı ve onunla aynı evde yaşama kararı aldı. İşler, yakın arkadaşlarına da yaz aylarında sürpriz yaparak Tüzünataç’la evlenebileceklerini söyledi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :