Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
15.06.2015 - 10:35
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İbrahim Atlı, Kübra Yılmaz ile hayatını birleştirdi

Kalem Gazetesi ve Üsküdar Life Dergisi’nin Kurumsal İletişim Direktörü İbrahim Atlı, yaşamını Kübra Yılmaz ile birleştirdi. Çiftin nikahını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıydı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-13 Haziran'da Üsküdar Nikah Dairesi’nde gerçekleşen nikah merasimine, çiftin akrabalarının yanısıra basın ve iş dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Genç çiftin nikahını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıydı. Nikahta İbrahim Atlı'nın şahitliğini Erkan Grup Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Erkan ve Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır yaptı. Kübra Yılmaz'ın şahitliğini ise Üsküdar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hüsnü Saraç ve yakın arkadaşları yaptı.

HIZIR VE TÜRKMEN’DEN TEBRİK

Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen "İki çiftimizi yakinen tanıyorum. Allah mutluluklarını daim etsin." dedikten sonra evlilik cüzdanını takdim etmesi için sözü Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır'a verdi. Hızır, "İbrahim kardeşimiz haber peşinde koşarken cüzdanını düşürmesin diyerek bu emaneti gelin hanıma veriyorum. Allah bir yastıkta kocatsın" diyerek genç çifti tebrik etti.

Kurt Medya Grubu olarak, İbrahim ve Kübra çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Haber&foto: Okan Arıkan

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :