Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.11.2015 - 14:47
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mümtaz ve Selim Seven erkekliğe ilk adımı attılar

İşadamı Adnan Seven ve Eryetiş Eğitim Kurumları Yöneticisi Fulya Arı, ikiz oğulları Necip Mümtaz ve Mustafa Selim’e unutulmaz bir sünnet düğünü yaptılar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Pendik Green Park Hotel’de düzenlenen düğüne; İş dünyasından sanat dünyasına, siyasetten STK temsilcilerine, eğitim camiasından yazar-çizer camiasına kadar olan davetlilerin yanı sıra eş dost ve çok sayıda davetli katıldı.

Sünnet Düğünü, Necip Mümtaz ve Mustafa Selim’in TAHT üzerinde sahneye girişiyle başladı. Daha sonra ebeveylerin slow müzik eşliğindeki dansları davetliler tarafında ilgiyle izlendi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Erkekliğe ilk adımı atan ikiz kardeşler düğünde çalınan hareketli müziklerle sahnenin tozunu dumanına kattılar. Özellikle “gangnam style” parçasıyla yaptığı figürlerle kendilerinden geçen  N.Mümtaz ve M.Selim Seven ikiz kardeşleri davetliler bol bol alkışladılar.

Düğün, yemek faslından sonra tebrik ve takı merasi ile devam etti. Tebrikleri kabul eden ebeveyler gelen davetlilerle tek tek ilgilendiler.

Geç saatlere kadar süren sünnet düğününde davetliler pistte kurtlarını doyasıya döktüler. Davetliler; halaydan zeybeke, horondan çiftetelliye kadar birçok  halk oyunuyla sünnet düğününü farklı kültürlerin renkli dünyasıyla buluşturdular.

Güncelposta Gazetesi olarak Necip Mümtaz ve Mustafa Selim Seven ikiz kardeşlere bir ömür boyu sağlıklı ve başarılı bir gelecek diliyoruz.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :