Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
28.06.2013 - 23:09
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bazen yırtıcı, bazen süt dökmüş kediyim

Kalbinin boş olduğunu söyleyen seksi güzel, nasıl bir aşk adamını istiyor? İlişkilerinde cinselliği önemsiyor mu? Ne zaman yırtıcı, ne zaman süt dökmüş kedi gibi oluyor?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

HELİN Avşar, sevgilisinden ayrıldıktan sonra kalbinde kimsenin olmadığını söyledi. Hülya Avşar’ın  kardeşi Helin, talibinin çok olduğunu ancak;  ‘KRİTERLERİ’ne uygun birini bulamadığından yakınıyor.

BAZEN SÜT DÖKMÜŞ KEDİ OLURUM

İlişkiyi ayakta tutan formülün cinsellik olduğunu vurgulayan ve kalbi hala boş olan Helin Avşar, ilişkilerinde, bazen yırtıcı, bazen de süt dökmüş kedi gibi olduğunu itiraf ediyor.

KENDİMİ DİŞİ VE SEKSİ GÖRÜRÜM

İşte Akşam’a  göre Kardeş Avşar’ın ‘Kriterleri’ ve Aşk ilişkisi üzerine çok samimi açıklamaları: ‘'Hayatıma girecek erkek sürprizlerle dolu, maceraya açık olmalı. Kendi ayakları üzerinde durmalı, mutlaka spor yapmalı. En önemlisi de benimle kavga etmeli. Her dediğimi onaylar, pısırık davranırsa, sıkar. Fazla nazik erkek sevmem. Dozunu iyi ayarlamalı…  Ten uyumu şart. Yoksa ne aşk yürür, ne evlilik. Ben kendimi güzel değil ama dişi ve seksi bulurum."

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :