Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
30.06.2013 - 19:22
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Moda İkonu İvana Sert atladı!

Moda İkonu Ivana Sert, Bodrum'ın dünyaca ünlü Club Catamaran’da ne yapıyor? Ivana ikinci kez nereye atladı? Yanında hangi arkadaşları vardı?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SEKSİ Modacı Ivana Sert, Ticaret hayatına ikinci atlayışını yaptı.  Bodrum’un dünyaca ünlü Club Catamaran’ın içinde butik ve restoranla işletmeciliğe başlayan Moda İkonu’nun İstanbul Nişantaşı’ndaki işletmesinden sonra ikinci mekanı oldu. Mekanın açılışına davetlilerin yanı sıra Ivana Sert’in yakın arkadaşı Modacı Hakan Akkaya da katıldı.

HEM BUTİK HEM RESTORAN

Açılış öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ivana Sert, Bodrum’da hem butik hem de restoran olan bir işletme açtıklarını ifade ederek, “Ivana Sert Bodrum Butik ve Restoran ziyaretçilere aynı anda iki farklı işletme olarak hizmet edecek. Butiğimizde çeşitli takılar, aksesuarlar, gözlükler ve bikinilerimiz olacak. Restoranımızda güzel yemeklerimiz olacak. Ziyaretçilerimiz burada alışverişini yapıp, yemeğini yiyip gecede Catamaran’a gidip eğlenebilecek. Yakında burada bir de beachimiz olacak” dedi.

KENDİ MARKASINI OLUŞTURACAK

Yeni projeleri olduğunu da ifade eden İKON İşkadını Ivana Sert,  ilerde kendi markasını oluşturarak büyük yatırımlar yapacağını belirtti.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :