Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.07.2013 - 11:22
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Acun yeni teknesiyle Bodrum’da

Bodrum’da Mesut Yar’ın programına katılan Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz’in jürisini açıkladı. Jüriye yeni ismin katıldığını belirten Ilıcalı, Hülya Avşar için çok iddialı konuştu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ACUN Ilıcalı, Survivor yarışmasının ardından birkaç günlük tatil için geldiği Bodrum’da Mesut Yar’ın canlı sunduğu "Burada laf çok" programına katıldı. Yeni aldığı 1.3 milyon dolar değerindeki sürat yatı ile gelen Ilıcalı, yeni oyuncağı ile Yalıkavak turu atmayı da ihmal etmedi. Ilıcalı, tatile girdiklerini belirterek “Birkaç yayın sözüm vardı onları da yaptıktan sonra tamamen tatil yapacağım” ifadelerini kullandı.

TEHLİKELİ BİR YOLCULUK OLDU

Ilıcalı, gazetecilerin, "yeni aldığınız surat yatı ile geldiniz" sorusuna şöyle karşılık verdi: “evet yeni aldığım surat yatı ile geldim. Yayına geç kalmıştık. Biraz tehlikeli oldu gelişimiz. Karanlık olduğundan dolayı bir şey görmedik. Buralar biraz kayalık, biraz gereksiz bir hareket yaptık ama geç kalmıştık o yüzden oldu”

YANAN HÜLYA AVŞAR OLUR

Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye yeni bir transfer yaptığını açıklayan Acun Ilıcalı, “Çok önemli bir transfer benim için. Aylardır düşünüyordum bu transferi. Kendisi ile de görüştüm. Bizim jürilerimiz futbol takımı gibi gerçekten çok önem veriyoruz. Eser Yenerler içinde uzun zamandır düşünüyordum. Ben çok mutluyum. Bizim jürimize çok renk katacak, yanan Hülya Avşar olacak tabi ki. Bu işte Hülya yanar” dedi.

Hülya Avşar’ın "Acun gider ben kalırım" sözüne de yanıt veren Ilıcalı, şöyle konuştu: “Hülya yine yapmış yapacağını. İşte Hülya’nın farkı, özgüvende limitsiz olmak. O öyle diyorsa doğrudur bu konuda bir şey demiyorum.”

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :