Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.10.2013 - 09:55
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mehmet Ali Erbil’in 19’luğu

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil için uslandı diyenler yanılıyor. Enson İzmir Alaçatı’da kendinden 34 yaş küçük 22’lik sevgilisiyle görülen Mali’nin yeni sevgilisinin yaşına inanamayacaksınız

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

MEHMET Ali Erbil için öyle bir iddia var ki ‘Pes’ dedirten cinsten; yeni sevgilisi 19 yaşındaymış… Enson’a göre Uzun süredir aşk işlerinden uzak duran Mehmet Ali Erbil, 19 yaşındaki yeni aşkı Nihaviya ile görüntülendi. Mali, Moldovalı güzel ile "O artık çapkınlığı bıraktı ve uslandı" diyenlere sağ gösterip sol vurdu.Kıbrıs'taki Rocks Otel'de sahneye çıkan Erbil'in geçtiğimiz akşamki şovunu izleyenler arasında yeni sevgilisi Nihaviya da vardı.

Bir ara sahneden inip seyircilerin arasına karışan Erbil, sevgilisinin yanına gitti ve onu öpücüğe boğdu.

DAHA ÖNCE DE 22’LİK Tİ

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kalbini Sevgi Sulak adlı 22 yaşındaki İzmirli bir güzele kaptırmıştı.  Erbil, büyük kızı Sezin'den 9 yaş küçük, küçük kızı Yasmin'den ise 5 yaş büyük olan Sulak ile ilk kez bir akşam Alaçatı sokaklarında objektife takılmıştı.

Doğum günü olduğu öğrenilen Sulak ve Erbil, bir takı mağazasından çıkışta habercilerle karşılaşmış,  flaşlar patlayınca paniğe kapılıp çantasıyla yüzünü gizlemeye çalışan genç kıza, Erbil "Neden saklanmaya çalışıyorsun" diyerek tepki göstermişti.

Devlet Maltepe'de kendini gösterdi TIK'la

Günlük Gazete Manşetleri için TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :