Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.02.2014 - 09:44
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fethullah Gülen için kim İmralı yolu göründüğünü yazdı?

Fethullah Gülen için bir gazeteci İmralı yolunun gözüktüğünü yazdı? Hangi gazeteci Fethullah Gülen için İmralı yolunun gözükebileceğini yazısında iddia etti?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

AK Parti İktidarı ile Fethullah Gülen Cemaati arasındaki amansız kavga kaset savaşları üzerinden devam ederken Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak, Fethullah Gülen'e İmralı yolunun görünebileceğini yazdı. Enson’a göre, Abdurrahman Dilipak Erdoğan'ın Obama'ya Gülen'le ilgili rahatsızlığını ilettiğini dile getirerek Gülen'e İmralı yolunun gözüktüğünü ifade etti. İşte o yazıdan çarpıcı paragraf;

MALİKANESİ BİLE HAZIRDI

Gülen'e alternatif bir yerleşim mekanı aranıyordu.. Eğer operasyon başarılı olsaydı, bir İstanbul'da Anadolu yakasında, bir de Ankara'da malikanesi hazırdı! Eğer uzun sürecek olursa ve Amerika'dan ayrılması gerekecek olursa, Güney Afrika olmayınca Avustralya alternatif merkez olabilirdi.. Ama artık bu hesapların tümü suya düştü.. Artık Amerika'dan çıkarılacak olursa, Türkiye'ye teslim edilebilir.. O zaman Gülen'e İmralı, ona yardım edenlere de Silivri yolu gözükebilir.

Başbakanlık binası işgal edildi TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :