Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.09.2013 - 12:18
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şimdi de Okmeydanı’nı karıştırdılar

İstanbul’da eylemsiz gün ve gece geçmiyor. Şimdi de Gezi olaylarında yaralanan Berkin Elvan için yürümek istediler, yine aynı sahneler başladı, polis-gösterici kovalamacası devam ediyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Okmeydanı'nda polis, Gezi Parkı olayları sırasında yaralanan Berkin Elvan'a destek için yürüyüş yapmak isteyen göstericilere müdahale etti. Polisin Biber gazı ve TOMA’dan tazyikli su sıkması üzerine göstericiler de polise taş ve molotof kokteyli atarak karşılık verdiler. Okmeydanı Sağlık Ocağı önünde toplanan bir grup, Gezi Parkı olayları sırasında yaralanan Berkin Elvan'a destek için basın açıklaması yaptı.

GERGİNLİK DEVAM EDİYOR

Elvan'ın tedavi gördüğü hastaneye yürümek isteyen grup, polis tarafından engellendi. Megefonlarla yürüyüşün yasal olmadığı uyarılarında bulunan polis, grubun dağılmasını istedi. Polisin uyarına aldırmayan eylemciler, eylemlerine devam edince, polis, gruba tazyikli su ve biber gazı sıkarak müdahale etti. Atılan molotof kokteyllerini polisin yangın söndürme cihazları ile söndürdüğü görüldü. Okmeydanı'nda yaşanan gerginlik devam ediyor.

Yine Ankara yine TOMA

A Milli Futbol Kakımımız İmparator'la mucize peşinde OKU

tam 138 torunu var

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :