Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.04.2018 - 14:20
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Özçete, Automechanika Fuarı'na damgasını vurdu

1977 yılından bugüne 'Parçaları Birlştiren Güç' sloganıyla yolan çıkan Özçete Şirketler Grubu, İstanbul’da TÜYAP Fuar Merkezi’nde 05-08 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşen Automechanika Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/İstanbul

 

Üç gün süren Automechanika Fuarı’nda Özçete Şirketler Grubu’nun standına yoğun ilgi oldu. Automechanika Fuarı’na bu yıl 1.667 katılımcı, 14 salonda toplam 40.516 metrekarede yaklaşık 824 katılımcı Türkiye’den, 843 katılımcı ise yurtdışından katılım gösterdi.

 

Özçete Şirketler Grubu Hakkında

 

1977 yılında Adana’da dört kardeş tarafından bir kaporta atölyesi olarak kurulan Özçete Şirketler Grubu, Uzun yıllar çeşitli marka ve yedek parça üreticilerinin bölge bayiliğini yaptı. 2008 yılında Istanbul’da FROW OTOMOTİV AŞ şirketini kurdu. Frow Otomotiv A.Ş. yurt içi ve yurt dışı pazarlar için kendi markası ile yedek parça satışı gerçekleştirmektedir

 

Özçete Şirketler Grubu, 2012 yılında İstanbul Kayışdağı’nda Özçete AŞ Istanbul dağıtım deposu kurdu. 2013 yılında gelişen satış ve müşteri yelpazesi ile ilk kez Adana ili dışında bir yatırıma gitmiş ve kendine ait yedek parça dağıtım deposu kurmuştur. Istanbul Tuzla ilçesinde Birlik Organize Sanayi Sitesinde bulunan ve bugün halen hizmet yapmakta bulunan bu organizasyon Batı Dağıtım Deposu olarak görev yapmaktadır.

 

 

2014 yılında İstanbul Sancaktepe'de faaliyette bulunan TEK OTO AŞ tesisini Peugeot Otomobil Pazarlama AŞ ile yaptığı bir protokol ile satın almış ve bu tarihten itibaren yetkili Peugeot Otomobil satış bayiliği ile faaliyetlerine otomobil satışlarını da eklemiştir.

2017 yılında  Kartal'da  yeni bir yatırıma giderek ÖZTEK AŞ Kartal araç satış tesisini devreye almıştır.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :