Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.10.2013 - 09:04
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Seyyar esnafın böylesine de ilk defa Pendik’te rastlandı

Pendik Belediyesi esnaf denetimlerinde gördüklerine inanamadılar. Mezarlık karşısındaki karavanı merak edip incelediler, ne olduğunu görünce şaşırıp kaldılar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

PENDİK’ te denetim yapan zabıta ekipleri, bu kez alışık olduklarımızın aksine ilginç bir seyyar satıcıyla karşı karşıya geldi.  Mezarlık karşısında  seyyar mermercilik yaparak mezartaşı satan uyanık esnaf, ekipleri bir şaşırttı. Giyim, sebze ve meyve derken bir çok konuda seyyar satıcıyla karşılaşan Pendik Belediyesi Zabıta Ekipleri,  bu sefer  gördükleri  satıcı karşısında “pes” demekten kendilerini alamadılar.  Kurtköy bölgesindeki denetimler esnasında ekipler, bir karavanı dükkâna çevirerek mermercilik  yapan satıcıyı tespit etti.

MASRAFLARI ÇOKMUŞ

Mezarlık karşısında seyyar satış yapan satıcının bahanesi  ise hayli ilginçti.  Satıcı, işlerinin zayıf olduğunu ve masraflarını karşılayabilmek için bu şekilde hareket ederek  vatandaşın ayağına kadar mezar taşı hizmeti götürmeyi amaçladığını belirtti. Karavanıyla mezarlık için seyyar mermercilik yapan esnafa, cadde işgali nedeniyle İdari Yaptırım Karar Tutanağı düzenlenerek cezai  işlem uygulandı. İşgale neden olan karavan ise kaldırıldı.

Galatasaray’da Kral Öldü Yaşasın Kral TIK’la

Real Madrid yine yağdırdı TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :