Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.06.2017 - 00:04
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi’nin Mezuniyet Gururu

Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi, ikinci dönem mezunlarını bir üst öğrenimlerine muhteşem bir mezuniyet töreniyle uğurladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Pendik

Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları Kampüsü’nde gerçekleşen mezuniyet töreni Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı Gizem Taçan ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Hüseyin Onan’ın sunumuyla gerçekleşti.

KAPILARIMIZ SİZE HEP AÇIK OLACAK

Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreninin açılış konuşmasını Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz Saldıraner gerçekleştirdi. Saldıraner, “Vatan sevginizi, bağımsızlık aşkınızı, insancıl ve dost yanınızı biliyoruz. Başarılarınızı hep duyacağız ve alkışlayacağız. Öğretmeni, öğrencisi, velisi her yıl mezuniyet törenlerimiz sizlerle özlem giderme günümüz olacak. Şimdiye kadar olduğu gibi okulumuzun ve gönlümüzün kapıları sizlere hep açık olacaktır” dedi.

Protokol konuşmalarını ise eğitimin en büyük destekçilerinden olan Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları kurucusu Vedat Eryetiş ve Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ertan ORAL yeni nesillere örnek olabilecek öğrenciler yetiştirmenin gururuyla sonlandırdı.

YAŞ  KÜTÜĞÜNE ADINI ÇAKTI

Dört yıllık eğitim öğretim hayatını büyük bir başarıyla sonlandıran 12/A sınıfı öğrencilerinden İrem Başaran yaş kütüğüne adını çakmadan önce dört yıllık eğitim öğretim hayatını acısıyla, tatlısıyla, bitmek bilmeyen ödevleriyle bu anlamlı güne katılanların hatıralarına bir kez daha nakşetti. Daha sonra ise öğrencilerimize beratları ve anı plaketleri çok değerli yöneticileri ve öğretmenleri tarafından verildi.

FLAMA DEVİR TESLİMİ YAPILDI

Eğitimin nihayete erdiğinde başarıya ulaşacağı ve bu başarının da süreklilikle değer kazanacağını bizlere bir kez daha gösteren öğrenciler bir önceki sene devraldıkları bayrak ve flamayı aynı başarıyı onların da göstereceklerine dair sözünü aldıkları 11. sınıf öğrencilerine devretti. Mezuniyet töreni pasta kesimimizin ardından kokteyl ile devam etti.

Etiket: Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi, vedat eryetiş, mezuniyet


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :