Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.03.2018 - 23:53
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cengiz Topel Satranç Turnuvası’nda 328 sporcu ter döktü

Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları Cengiz Topel Satranç Turnuvası 10-11 Mart 2018 tarihlerinde Pendik Eryetiş Eğitim Kurumları Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta /Pendik

Anadolu Yakası’ndan 68 Okul ve 328 sporcu ile başlayan iki günlük mücadele sonucunda kupa-madalya töreni ile öğrencilerin başarıları taçlandırıldı. Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumlarının Kurucusu Vedat Eryetiş ödül töreninde; “Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları olarak okulumuz bilim, sanat ve spor dallarında topluma ve gençliğe hizmeti görev edinmiştir. Düşünce ve strateji sporu olan satranç turnuvasının okulumuzda geleneksel hale gelmesi ve siz değerli katılımcılar ile birlikte olmak bizim için bir onurdur” dedi.

TÖRENE KATILIM YOPUN OLDU

Törene Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumlarının kurucusu Vedat ERYETİŞ, Genel Müdür Ertan ORAL, Genel Müdür Yardımcıları Fulya ARI, İsmail ÖZKÜTÜKÇÜ, Balkanlar Koleji Pendik Ortaokulu Müdürü Neyire BATU, Yakacık Balkanlar Koleji Müdürü Mevlüt KARAKURT, Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz SALDIRANER, Nasibe Eryetiş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz ŞEYHOĞLU ve satranç sporuna gönül veren kalabalık bir izleyici topluluğu katıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :