Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
02.12.2018 - 13:56
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları’ndan coşkulu Öğretmenler Günü kutlaması

Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları, Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ve eğitim şehitleri minnet duygularıyla yâd ettiği 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması coşkulu geçti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Pendik

 

İstanbu’un köklü eğitim kurumu, Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları’nın En genç öğretmen Gülce BABALOĞLU ve en deneyimli öğretmen Ayhan ÖZER yaptıkları konuşmalarda öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yaptılar. Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür nesiller yetiştirme idealinden asla vazgeçmeyeceklerini belirttiler.

 

Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları ailesinde beşinci ve onuncu hizmet yılını dolduran öğretmen yöneticilere kurucu Dr. Muharrem Vedat ERYETİŞ tarafından plaketleri takdim edildi. Birlikte yenen öğle yemeğinin ardından Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları’nın kurucuları, idarecileri ve öğretmenleri,  günün anısına pasta kestiler, bu an, çekilen aile fotoğrafıyla ölümsüzleştirildi.

 

 

TÜRK MİLLİ EĞİTİMİNİN VİCDANLARI, MORAL DEĞERLERİMİZİN SANATKÂRLARI, UYGARLIĞIN MİMARLARI, BİLİMİN AMACINI HER BİREYİN ANLAYACAĞI KALIBA DÖKEN MEVLANA YÜREKLİ ÖĞRETMENLERİMİZ SİZLERİ EBEDİ BAŞÖĞRETMENİMİZ MUTAFA KEMAL ATATÜRK SEVGİSİ İLE SELAMLIYORUZ. GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

“Karanlıklar, karanlıklar içinde

Bir mum gibi eririm,

Bağrımda akkor gibi bir yürek,

Yurdum, sana veririm.”


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :