Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.05.2019 - 22:15
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi'nde 19 Mayıs Coşkusu

Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100.Yılını hafta boyunca ‘Balkanlar Fest’ adlı etkinlikle büyük bir coşkuyla kutladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Pendik-18 Mayıs 2019

 

Merkezi İstanbul Pendik’te olan Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim-öğretime devam eden Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100.Yılını hafta boyunca ‘Balkanlar Fest’ adıyla gelenekselleşen kültür, sanat ve spor etkinlikleriyle büyük bir coşkuyla kutladı.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu ve heyecanı Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerinin aydınlık yüzlerinden okundu.

 

 

Bir hafta devam eden etkinlikte; sergiler açıldı, konferanslar düzenlendi, geleneksel oyunlar oynandı, dramalar yapıldı, spor turnuvaların finalleri gerçekleştirildi, hep birlikte şarkılar söylendi, gösteriler sergilendi.

 

 

Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi’den yapılan kısa açıklamada: “Gençler, yeni nesillere bırakılmış birer sürprizdir. Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi ailesi olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100.yılında her sene aynı coşku, aynı bekleyiş ve yeni sürprizlerle devam etmesini diliyor ve gençlerimize hediye edilmiş bu bayramı kutluyoruz.”

 

 

 

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :