Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.03.2020 - 15:43
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AFAD, AKUT ve UMKE'ye Özel Ödül

Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları’nın 2020 7.Mavi Çınar Ödülleri sahiplerini buldu. 7.Mavi Çınar Ödülleri bu sene; AFAD, AKUT ve UMKE’ye verildi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta/Pendik

Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları’ndan yapılan açıklamaya göre; “Ödüllerin ilki 3 Mart 2020 tarihinde İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sn. Gökhan YILMAZ’ a verilmiştir. Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları Gn. Müdür Yardımcısı İsmail ÖZKÜTÜKÇÜ başkanlığında yönetici ve öğrencilerden oluşan heyetimiz tarafından Sn. Gökhan YILMAZ makamlarında ziyaret edilerek kendisine “MAVİ ÇINAR-TEK YÜREK TÜRKİYE” ödülü takdim edilmiş, halkımızın sağlığı için gece gündüz demeden görevlerini özveriyle sürdüren İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü mensuplarına şükran ve minnet duyguları bir defa daha arz edilmiştir.

MAVİ ÇINAR ÖDÜLÜ HAKKINDA

Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları çatısı altında faaliyet gösteren ilkokul, ortaokul ve liselerin öğrencileri her yıl ülke düzeyinde bilim, sanat, edebiyat ve spor alanlarında başarılı çalışmaları ile öne çıkan kişi ve kuruluşları öğrenci, öğretmen ve velilerin oylarıyla belirlemektedir. Belirlenen kişi ve kuruluşlar “YILIN EN İYİLERİ” adı altında kamuoyuyla paylaşılmakta ve “MAVİ ÇINAR ÖDÜLÜ” ile ödüllendirilmektedir.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :