Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.04.2014 - 10:10
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Sarıgül CHP’de Kılıçdaroğlu yerine Başkanı mı oluyor

Yerel Seçimler’in ardından Cumhuriyet Halk Partisi’nde Genel Başkanlık konusunda çeşitli yorumlar ve iddialar gündemden düşmüyor, Mustafa Sarıgül mü başkan oluyor?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan Yerel Seçim sonuçlarının ardından Cumhuriyet Halk Partisi hakkında çeşitli iddialar yayılmaya başladı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun gidici olduğundan, yerine geçmek için 3 isim arasında büyük mücadele başladığına kadar yorum ve iddialar sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Mustafa Sarıgül’ün CHP Başına getirileceği iddiaları konusunda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Vatan’a şunları söyledi:

MANSUR YAVAŞ İÇİN DE GEÇERLİ

Hayır. Ben böyle bir şey görmüyorum. AK Parti destekli yazarların yorumu bu. Acaba CHP nasıl karışır haberleri yapıyorlar. Ne Sarıgül ne ben ne de diğerleri olsun hepimiz uyum içindeyiz düşüncelerimizi aktarıyoruz. Sarıgül önemli bir aktördür. İstanbul'da seçimlere girdi yüzde 40 oy aldı. Oyu küçümsemek yanlış olur. Bir başarısı var. O başarısını sürdürmek isteyecektir. Genç birikimli birisi, yolunun tıkanması doğru değil, tam tersine gerekirse yolunun açılması lazım. Siyasette daha aktif görevler de talep edebilir o aktif görevlere gelmesi lazım. Sadece o değil Mansur Yavaş için de bu geçerlidir. Bizim siyasetimiz açısından önemlidir. Onunla da beraber çalışacağız. Aktif siyasette olmasını arzu ederim" şeklinde konuştu.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :