Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
06.05.2014 - 09:32
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP’li İstanbul belediye Başkanları Büyükada’da toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Belediye Başkanları Büyükada’da toplandı. Zirveye Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ev sahipliği yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İstanbul Belediye Başkanları, Büyükada Zirvesi’nde bir araya geldiler.

CHP’li Başkanlar, aylık düzenlenen toplantıların ikincisini Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün davetlisi olarak Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdi. İstanbul’un CHP'li belediye başkanları, 30 Mart seçimleri sonrası aylık düzenlenen toplantılarının ikincisini gerçekleştirdi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün davetlisi olarak, Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelen CHP’li başkanlar, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, yapılacak projeleri ele aldı.

ALTINOK ÖZ’ÜN KONUŞMASI

Toplantının ev sahibi Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, toplantıların çok faydalı olduğuna değinerek,

“Böyle güzel bir gecede Kartal Belediyesi’nin Sosyal Tesisleri’nde bizlerle beraber olduğunuz için eşim ve ben çok mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Her ay bir araya geldiğimiz bu toplantılarımızın çok faydalı olduğuna inanıyorum. Herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

DAHA FAZLASI KISMET OLSUN

CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da yaptığı konuşmada, “Çiçeği burnunda ve deneyimli çok değerli belediye başkanlarım, çok değerli davetliler. Kartal Belediye Başkanımıza sadece bizlere değil, tüm Kartallılara böyle bir tesis yaptığı için teşekkür ediyorum. Sizlere de geldiğiniz için, ilçenizde yapacağınız çalışmalar için başarılar diliyorum. İstanbul’da 14 tane belediyemiz var. Daha fazlası bir daha ki sefere kısmet olsun diyerek herkese afiyet olsun” şeklinde konuştu.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :