Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.05.2015 - 12:56
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HDP İstanbul mitingi ne zaman, nerede?

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kazlıçeşme’de Valilik tarafından yapılmasına izin verilmeyen Büyük İnsanlık Mitingi’nin ne zaman, nerde ve saat kaçta yapacaklarını açıkladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) Zeytinburnu Kazlıçeşme’deki Büyük İnsanlık Mitingi 30 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’da gerçekleştirilecek. İstanbul Valiliği, HDP’nin 30 Mayıs’ta miting yapacağını duyurduğu Kazlıçeşme’nin 2911 sayılı yasa kapsamında belirlenen gösteri alanlarından olmadığını belirtmişti.

HDP İstanbul Mitingi 8 Nisan 2017'de Kadıköy Göztepe Salı Pazarı yerinde yapılacak. Miting Saat 13:00'te başlayacak

DEMİRTAŞ TWİTTER’DE BİLGİ VERDİ

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Twitter hesabından “İstanbul Kazlıçeşmede 30 Mayıs’ta yapacağımız mitinge dair sorun çözüldü. Aynı gün saat 15:00 da Kazlıçeşmede olacağız” diye yazdı.

SOYLU: MİTİNG SORUNU AŞTIK

HDP İstanbul İl Eş Başkanları Ayşe Erden ve Cesim Soylu da bugün il binasında konuyla ilgili basın toplantısı düzenledi. Soylu, “Mitingimiz iptal edilmedi. Sorun aşıldı. Mitingimiz saat 15.00’de başlayacak. En görkemli şekilde gerçekleştireceğiz” dedi. HDP İl Eş Başkanı Ayşe Erden de tüm halkı, “Büyük İnsanlık Buluşması”na davet etti.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :