Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
30.05.2015 - 12:50
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DSP’nin Sıradışı Vekil Adayı, Seyfi Ergül

DSP, Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı Seyfi Ergül, gece-gündüz demeden çalışıyor. Vatandaşın sesine kulak vermek için döner kesiyor, köfte pişiriyor, televizyonlara çıkıyor. Yerel ve Ulusal Medya ile bir araya geliyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Demokratik Sol Parti (DSP) Tekirdağ Milletvekili Adayı Seyfi Ergül, Partisinin oyuna bakılmaksızın, gecesini gündüzüne katarak canla başla çalışıyor. Vatandaşların derdi dinlemek için yeri geliyor döner kesip dağıtıyor. Yeri geliyor köfte pişiriyor vatandaşa ikram ediyor. Bu  vesile ile vatandaşla iç içe oluyor. O televizyon bu televizyon dolaşarak vatandaşa sesini ve partisinin seçim bildirgesini anlatıyor. Aralıklarla Yerel ve Ulusal Medya ile bir araya geliyor.

TEKİRDAĞLI, CHP’YE MECBUR DEĞİL

Seyfi Ergül, “Sol seçmenin Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) mecbur edildiğini ifade ederek, Tekirdağ’da alternatif sol parti olarak DSP olduğunu söyledi. Tekirdağ’da yaşayan sol seçmene saygısızlık yapıldığını belirten milletvekili adayı Ergül, 7 Haziran seçimlerinde Tekirdağlıların ihtiyacını DSP’nin karşılayacağını söyledi. Ergül, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin 1 sene içerisinde yapmış olduğu faaliyetlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesinin vatandaşa vermiş olduğu vaatlerinin hiçbirini yapmadığını iddia eden Ergül, Tekirdağ’da memnun solcu görmediğini söyledi.

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :