Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
06.05.2018 - 02:32
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abdullah Sevim, İktidara geldiğimizde ehliyet ve liyakat esas olacak

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Anadolu Yakasında yayın yapan yerel gazete temsilcileriyle Üsküdar’da bir araya geldi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta /İstanbul

 

Programa Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcıları Abdülkadir Çelebi, Bilal Ay ve yönetim kurulu üyesi Muhammet Gürlü katıldı.

 

Programda konuşan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, “24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçimin bir “baskın seçimdir. Biz böyle bir seçimle karşı karşıya kalacağımızı bekliyorduk. Gerek Genel Merkezimiz gerekse İl Başkanlığımız olarak seçimlere hazırlıklıydık. Göreceksiniz ki bu seçimlerden büyük bir başarıyla çıkacağız. Meclisteki en güçlü grup bizim olacak. Genel Başkanımız Bilge Başkan Temel Karamollaoğlu da Cumhurbaşkanı olacak. Biz bu inançla yola çıktık” dedi


İNŞAAT SEKTÖRÜ BİLE BİTTİ

 

Ülkenin en önemli probleminin kutuplaşma olduğuna değinen Dr. Sevim, “Bu durum maalesef devam ediyor. Ancak bununla birlikte dövizdeki yükseliş insanlarımızı ekonomik olarak da oldukça tedirgin etti. Yatırım yapacak olanlar bir adım sonrasını göremiyorlar. 16 yıldır ekonomimizi taşıyan sektör olan inşaat sektöründe dahi deniz bitti” dedi.


EHLİYETİ LİYAKAT ESAS ALACAĞIZ

 

Sevim, “Saadet Partisi olarak iktidara geldiğimizde işi ehline verip, ehliyeti ve liyakati esas alacağız. Saadet Partili mi diye bakmayacağız. Diline ya da dinine bakmayacağız. Ecdadımızın 600 yıl adalet içinde devlet yönettiği felsefe ile yönetim ortaya koyacağız. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışlıyla hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :