Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.08.2020 - 11:53
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AV. İsa Mesih Şahin güven tazeledi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı İstanbul İl Başkanlığı 1’inci Olağan Kongresi, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Gelecek Partsi İstanbul İl Başkanlığı 1’inci Olağan Kongresi, kongreye COVID-19 salgını tedbirleri çerçevesinde sınırlı sayıda misafir kabul edildi. Kongrede yeniden seçilen İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, ’34 Günde 34 Bin Üye’ kampanyasını başlattıklarını duyurdu. Genel Başkan Ahmet Davutoğlu da partililere seslenirken “Türkiye’nin çözülemeyecek sorunu yoktur, sorunu çözemeyen yöneticileri vardır” dedi.

 

 

EKTİĞİMİZ TOHUMLAR FİLİZLENDİ

 

Kongrede konuşan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, Gece çalıştık, gündüz çalıştı Sarıyer’den Tuzla’ya kadar gelecek tohumlarını attık. Bugün bu güzel mekânda hamdolsun bıraktığımız tohumların filizlendiğini, artık çınar ağacına doğru dönüştüğünü görüyoruz.

Bugün burada tarihe önemli bir not düşüyoruz. Bütün İstanbul’a, bütün Türkiye’ye anlamlı bir mesaj gönderiyoruz. Bugün burada Gelecek Partisi’nin Türkiye’nin geleceğinde aktif rol alacağının mesajını veriyoruz. Bugün burada Türkiye’nin geleceğinin doğuşuna işaret ediyoruz. En önemlisi değerli kardeşlerim, Gelecek Partisi iktidarının müjdesini veriyoruz.

 

 

BÜTÜN FARKLILIKLARIN KARDEŞÇE YAŞADIĞI BİR TÜRKİYE

 

Değerli dava arkadaşlarım, biz birlikte aynı geleceğe bakan samimi ve cesur insanlarla yolumuza devam ediyoruz. Bizim davamız değerlerimiz ve ilkelerimiz… Biz aynı ilkelerle aynı değerlerle yolumuza devam ediyoruz. Bizim davamız kişisel gelecek davası değil, Türkiye’nin geleceğinin davası… Yolsuzluklara, yasaklara, yoksullukla mücadele davası. Devletin şeffaf olması davası. Kamu malına sahip çıkma davası. Adaletin kişilere göre işlemesi değil, adaletin gerçekten devletin temeli olması davası. Sadece eşini, dostunu, çocuklarını kayırma davası değil,  83 milyon vatan evladına sahip çıkma davasıdır. Kişisel zenginleşme değil, bütün Türkiye’yi, bütün ülkeyi zenginleştirme davasıdır. Çocuklarımızı adil, müreffeh ve özgür bir Türkiye’de yaşatma davasıdır. İşte bu heyecanı bitmeyen gençlerimizin geleceğe umutla baktığı bir Türkiye davasıdır. Bu salondaki Türkiye fotoğrafında olduğu gibi, bütün farklılıkların kardeşçe yaşadığı bir Türkiye davasıdır. Bizim davamız bir Türkiye davasıdır değerli dostlarım. Gece çalışacağız, gündüz çalışacağız ve sırtımızdaki son damla teri akıtana kadar çalışacağız.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :