Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.12.2019 - 15:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul’u gece-gündüz adım adım geziyor

Her platformda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın siyaset çizgisini dile getiren, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne AK Dava’dan ayrılmayan Cahit Eftekin, devletine ve milletine faydalı olmak için gece gündüz çalışıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Kimsesizlerin kimi olmayı başaran Cahit Eftekin,  AK Parti’nin kuruluşundan bugüne AK Dava misyonundan ödün vermeden her platformda bir Recep Tayyip Erdoğan gönüllüsü olarak partisine hizmet ediyor. Cahit Eftekin’nin 24 Saatine şahit olmak için yollara düştük.

 

24 SAAT VATANDAŞLA BERABER

 

Eftekin, sabah namazıyla güne başladı. Marmarayla Anadolu Yakası’ndan Sultanahmet’e geçti. Sultanahmet’te vatandaşla sohbet etti, dertlerini dinledi. Akabinde çeşitli STK temsilcileriyle kahvaltıda buluştu. Öğle Namazı Sultanahmet’te kıldıktan cami cemaatiyle etti. Sonra Eminönü ve Karaköy’de vatandaşla sohbete devam etti. Eminönü-Üsküdar vapuruyla Üsküdar’a geçti. Üsküdar Meydanında vatandaşla sohbetine devam etti. Buradan karayoluyla Pendik’e geçti. Pendik’te engelli vatandaşlarla yemek bir araya geldi. Pendik’ten sonra Kartal’da vatandaşla bir araya geldi. Devlet büyüklerin katıldığı özel bir toplantıya katılmak için Ataşehir’e geçti. Ataşehir’deki toplatı geç saatlere kadar devam etti. Cahit Eftekini, evine döndüğünde geceyarısı çoktan olmuştu.

 

BU YOĞUNLUĞA RAĞMEN YARDIMINI ESİRGEMİYOR

 

Eftekin Türkiye’nin her yerine yardım yapıyor. Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı sağlık ocakları, okul yenilemenin yaptı, yapıyor. Huzurevi sakinleri, kimsesiz çocuklar, şehit aileri ve gazilerle her fırsatta bir araya geliyor, sorunlarını tespit edip çözüm noktasında yardımını esirgemiyor. Eftekin, ayrıca engelli araçları, kira yardımı, dar gelirliye uygun fiyatta konut satış indirimi ve sayamadığımız bir çok konuda yardımseverliğiyle binlerce gönüle girmeyi başarmış bir insanı olarak da tanılıyor.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :