Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.01.2012 - 11:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Keçiören'de ücretsiz göz muayenesi

Keçiören Belediyesi'nin Ulucanlar Göz Hastanesi ile ortaklaşa yürüttüğü ücretsiz göz muayenesi kampanyası vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Keçiören Belediyesi içerisinde oluşturulan muayenehanede Pazartesi ve Çarşamba günleri göz muayenesi gerçekleştiriliyor. Göz kontrolü yaptırmak isteyen vatandaşların belediye bünyesindeki muayenehaneye şahsen müracaatları muayene için yeterli oluyor. Muayenehane özellikle bölgede yaşayan Keçiörenlilere büyük kolaylıklar sağlıyor. Hizmete girdiğinden bu yana iki binden fazla vatandaşın göz muayenesi yaptırdığı muayenehanede modern tıbbi cihazlar kullanılıyor. 
Gözlerin dünyanın güzelliklerini gösteren, insanları hayata bağlayan, öğrenme ve algılama yeteneğini harekete geçiren ilk ve en önemli organlardan olduğunu ifade eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Her şartta Keçiörenlilerin sağlık sorunlarıyla da ilgilenmeyi bir hizmet alanı olarak görüyoruz. Bu sebeple Ulucanlar Göz Hastanesi ile ortaklaşa bir kampanya başlattık. Belediyemizin içerisine kurduğumuz modern muayenehane ile ücretsiz göz taraması yapıyoruz" dedi.  


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :