Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.11.2013 - 11:32
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sancaktepe CHP için Seyfi Ergül kesin gözüküyor

Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye katılmasının ardından veliahtı olarak bilinen Seyfi Ergül’ün, Sancaktepe CHP’den adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ŞİŞLİ Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye katılmasının ardından Sancaktepe için adaylığını açıklayan Seyfi Ergül’ün adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.  Sosyal Demokratların Altın Çocuğu olarak tanınan Seyfi Ergül’ün Mustafa Sarıgül’ün veliahtı olduğu öne sürülüyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Gençlık Koları’nda yıllarca siyaset yaşamını sürdüren  Ergül’ün CHP Sancaktepe’den Aday Adaylığını Sarıgül’ün isteği doğrultusunda yaptığı söyleniyor.

GELECEĞİNE İŞARET OLMUŞTU

Seyfi Ergül’ün adaylığını açıkladığı zaman da Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye geleceğinin işareti oldığu yorumları yapılmıştı. Gelişen olayların ardından bu yorumların doğru çıkması üzerine siyasi çevrelerde Ergül’ün CHP Sancaktepe adaylığının da büyük ölçüde belli olduğu konuşuluyor.  Seyfi Ergül, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gençlerin önünü açacağına inandığı için CHP’nin bir neferi olduğunu söylüyor.

Kadem Ekşi'den Maltepelilere çağrı TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :