Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
30.01.2014 - 14:26
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Sancaktepe Adayı Özgen Nama’ya Muhtarlardan ziyaret

CHP Sancaktepe Seçim Koordinasyon Merkezi, açılışı yapılmadan ziyaretçi akınına uğradı. Başakan Adayı Özgen Nama’nın ilk konukları da muhtarlar oldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama’nın, incelemelerde bulunmak üzere Samandıra’daki Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geldiğini öğrenen çevre esnafı “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Sancaktepe’nin çeşitli mahallelerinden gelen mahalle muhtarları da henüz açılışı yapılmayan merkezin ilk misafirleri oldu.

Nama, misafirleri “Henüz açılışımızı yapmadık.

Bu nedenle içerisi biraz soğuk ama sizler ısıtacaksınız” diyerek karşıladı.

SAMİMİYET VE DÜRÜSTLÜK

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Ayten Durmuş’un da katıldığı sohbet toplantısında mahallelerinin sorunlarını dille getiren muhtarlar, bir belediye başkanında aradıkları  özellikler arasında  en önemlisinin samimiyet ve dürüstlük olduğunu belirterek bunun siyasetin en büyük sermayesi  olduğunu dile getirdiler.

Muhtarlar, Nama’nın düşüncelerini ve tecrübelerini yakından takip ettiklerini söylediler.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama da “Sizler partiler üstüsünüz. Elbette ki buraya geldiğiniz gibi diğer partileri de ziyaret edip taleplerinizi ileteceksiniz. Her mahallenin sorunu farklıdır. Biz bunu biliyoruz ve her mahallenin sorununu mahalleli ile birlikte ele alacağız. Yönetimimizde kapımız hiçbir zaman kapalı olmayacak. Muhtarlar randevu almadan belediye başkanına ulaşabilecektir” dedi.

İMAR ADALETSİZLİĞİNİ KALDIRACAĞIZ

Sancaktepe’de belediye başkanlığını kazanması halinde tüm idari kadronun malvarlığının şeffaf olacağını anımsatan Nama, imar adaletsizliklerinin kişilere rant sağladığını belirterek imar adaletsizliğini ortadan kaldıracaklarını söyledi.

Sancaktepeli mahalle muhtarları, CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ayrıldılar.

Nama’nın genç ve dinamik yapısı ile her kesimi kucakladığına inandıklarını belirten muhtarlar, belediyeciliğin içinden gelmesi ile sorunları yakından bildiğini ve en yakın zamanda çözeceğine inandıklarını ifade ettiler.

Hakan Şükür, Gülen'den Ciner'e mesaj mı getirdi? TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :