Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
06.06.2014 - 08:21
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sancaktepe’deki inşatın su birikintisinde şüpheli ölüm

Sancaktepe’deki bir inşaatta şüpheli ölüm. Bina dibindeki su birikintisinde bir kişinin cesedi bulundu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SANCAKTEPE ’de bir inşaattan su birikintisine düşen kişi hayatını kaybetti.

Görgü şahitleri inşaatın içinde başka kişilerin olduğunu öne sürdü. Sancaktepe Uysal Caddesi Yüksek Sokak üzerinde bulunan bir inşaatta meydana gelen olay İHA’ya göre şöyle gelişti.

Mehmet Ali Yılmaz, saat 23.00 sıralarında henüz tamamlanamayan bir inşaatın 2. katından inşaat dibinde bulunan su birikintisine düştü. Vatandaşın inşaattan aşağıya düştüğünü gören mahalle sakinleri olayı polis, sağlık ekipleri ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri hareketsiz halde yatan Mehmet Ali Yılmaz’ı su içerisinden çıkardı.

KALP MASAJLARI SONUÇ VERMEDİ

İtfaiyenin çalışmasının ardından sağlık ekipleri uzun bir süre Mehmet Ali Yılmaz’a kalp masajı yaparak hayata döndürmeye çalıştı. Yapılan kalp masajlarına cevap vermeyen Mehmet Ali Yılmaz tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Mehmet Ali Yılmaz’ın aşağıya atladığını gören bir vatandaş,” İnşaatın 2. katında bir lamba ışığı gördüm. Dikkatimi çekti. Bir bağırtı duydum. Sanki bıçaklanmış gibi bağırdı. Aradan 15 saniye geçti ve adam ikinci katın balkonundan aşağıya atladı. Ben toprağa atladı zannettim. Atlayınca biz hemen polise, itfaiyeye ve sağlık ekiplerine haber verdik. Hemen geldiler ama maalesef hayata döndüremediler. Kaçanları göremedik. Ama bir kişinin elinde fener olduğunu gördüm” ifadelerini kullandı.

BAŞKA KİŞİLER VARDI KAÇTILAR

Hayatını kaybeden vatandaşın atladığı binanın yıkılacağını söyleyen görgü şahidi,” Bu binanın mahkemelik olduğunu biliyorum. Yıkılacak diye biliyordum şeklinde konuştu. Olayı duyarak olay yerine gelen mahalle sakinleri inşaatın içinde başka kişilerin olduğunu iddia ederek şahısların kaçtığını belirtti.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :