Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
14.07.2014 - 13:09
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sancaktepe Genç Gelecek’ten iftar

Sancaktepe Genç Gelecek Merkezi, Yakacık Emrullah Turanlı Çocuk Yuvası’nda eğitim gören çocukları Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi’nde iftar yemeğinde ağırladı

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SANCAKTEPE ’nin gururu Genç Gelecek Merkezi, Ramazan ayında kimsesiz kardeşlerini unutmadı.  Genç Gelecek Merkezi, Yakacık Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki çocuklara iftar yemeği verdi.

Hayata geçirdiği Sosyal sorumluluk projeleri ile her kesimin büyük beğenisini kazanan Sancaktepe Genç Gelecek Merkezi, Yakacık Emrullah Turanlı Çocuk Yuvası’nda eğitim gören çocukları Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi’nde ağırladı.

İFTAR SOFRASINDAN SOHBETE

Anlamlu buluşmada misafirlerle ilk önce iftar yemeği yenildi ardından, Genç Gelecek öğrencilerinin kendilerinin yaptığı çikolatalar ikram edildi.

Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi’ne gelen çocuklar, iftar öncesi abla ve abileri ile tanışıp onlarla sohbet ettiler. Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından oruçların açıldığı programda iftar sonrası çocuklar Genç Gelecek öğrencileriyle birlikte şarkılar söylediler.

Genç Gelecek öğrencilerinin hazırladığı sürpriz çikolata yapımının videosunu izleyen çocuklar, bu sürprizden dolayı çok mutlu olduklarını söylediler. Küçük hediyeler ve yaptıkları çikolataları çocuklara ikram eden Genç Gelecek öğrencileri minik yüreklerin kalplerine dokunmanın mutluluğunu yaşadı.

BAŞKAN ERDEM’DEN ZİYARET

Programın sonunda da Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi’ne gelerek minikleri ziyaret etti.

Çocukların yoğun ilgisi ile karşılanan ve hepsi ile tek tek ilgilenen Başkan Erdem, çocuklarımızın da Ramazan coşkusunu yaşamasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, Genç Gelecek Merkezi yetkililerine böylesine anlamlı bir organizasyon düzenledikleri için teşekkür etti.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :